فروش و نصب درب اتوماتیک در تهران


درب اتوماتیک پارکینگ چیست؟

درب اتوماتیک پارکینگ یا Automatic gate opener که در اصطلاح درب ریموتی هم میگویند از اوایل دهه 80 کم کم در بین مردم و سازندگان ساختمان محبوبیت یافت.هر چند سابقه تولید و استفاده از آن در کشورهای پیشرفته به مدتها قبل تر برمیگردد. در ابتدای ورود ، اگر ساختمانی دارای درب اتوماتیک پارکینگ بود به عنوان یک ساختمان پیشرفته و لاکچری شناخته میشد ، ولی امروزه اگر ساختمانی فاقد سیستمهای امنیتی از جمله درب اتوماتیک پارکینگ باشد شاید بتوان گفت که به نوعی دارای نقصان و کمبود است و این کمبود توسط ساکنین آن ساختمان به خوبی احساس میشود.

تقسیم بندی دربهای اتوماتیک را به طور اجمالی بررسی میکنیم

ساختار دربهای اتوماتیک از لحاظ نوع موتورها به انواع مختلف الکترو مکانیک ، هیدرولیک ، پنوماتیک و ریلی تقسیم میشود.البته مدلهای دیگری هم دارند که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد. نا گفته نماند که از لحاظ طیف مصرف ، در ابتدا سیستمهایی الکترو مکانیک ، در رده دوم سیستمهای هیدرولیک و ریلی و در انتها سیستمهای پنوماتیک مورد استفاده قرار میگیرند.

چگونه میتوانیم از درب اتوماتیک در ساختمان خود اعم از اداری یا مسکونی بهره مند شویم؟

کوماکس ایران به عنوان مجری سیستمهای امنیتی و نظارتی افتخار دارد به پشتوانه سالها تجربه و توانایی منحصر بفرد در زمینه اجرای سیستمهای حفاظتی و امنیتی ، این خدمت را در تهران با قیمت مناسب و کیفیت عالی ، در اسرع وقت و توسط افراد با تجربه و کار آزموده به شما ارائه دهد.
کارشناسان کوماکس ایران قبل از اجرای پروژه ، از محل بازدید به عمل می آورند تا از کم و کیف موقعیت ، نوع سیستم اتوماتیکی که باید برای پروژه شما در نظر گرفت و صد البته با در نظر گرفتن بودجه شما ، مطلع شوند . بعد از آن با بر آورد هزینه و تهیه ملزومات و اجرای آن توسط کادری حرفه ای ، پروژه را به شما تحویل خواهند داد.
یقینا در انتهای کار شما نیز از خرید خود از کوماکس ایران خشنود خواهید بود و ما را به سایر دوستان خود نیز معرفی خواهید کرد.چرا که معتقدیم کیفیت کار ما تبلیغ ماست.
فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند .