فروش و نصب دوربین مداربسته در تهران


دوربین مدار بسته چیست؟

closet circuit television یا در اصطلاح Cctv به دوربینهای مدار بسته ای گفته میشود که در جای خود ثابت هستند تقسیم بندی دوربینها را به طور اجمالی بررسی میکنیم دوربینها را از لحاظ کارایی و وظایفی که بر عهده دارند و همچنین از لحاظ کیفیت تصویر ، رنگی یا سیاه و سفید بودن ، ثابت یا متحرک بودن ، آنالوگ یا دیجیتال بودن ، ابعاد دوربین، با سیم یا بدون سیم ، نوع لنز ، مصرف داخل یا خارج ساختمان و.......میتوان تقسیم بندی نمود.

آیا در ساختمانهای مسکونی نیازی به نصب دوربین مدار بسته است؟

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ، نیاز بشر به تامین امنیت بیش از پیش خودنمایی میکند.در گذشته نه چندان دور ، دوربین مدار بسته استفاده عمومی نداشت و فقط برای اماکن خاصی مثل بانکها و بعضی از ادارات و سازمانها استفاده میشد.بحث انتقال تصویر که به طور کلی منتفی بود و حتی در تخیلات بشر هم نمیگنجید.
اما امروزه کمتر مکانی را میتوان یافت که تحت نظارت دوربینهای مدار بسته قرار نداشته باشد.حتی خیلی از اشخاص برای منازل مسکونی خود نیز اقدام به نصب دوربین مداربسته مینمایند و با تقبل هزینه خرید و نصب دوربین مداربسته ، از هزینه های احتمالی که گاها میتواند چند برابر هزینه خرید دوربین مداربسته باشد ،پیشگیری میکنند. و حتی پا را فراتر نهاده و ترجیح میدهند منزل و یا محل کار خود را توسط گوشی تلفن همراه یا توسط کامپیوتر و لپ تاپ در هر لحظه و از هر نقطه ای از جهان نظارت کنند.
کوماکس ایران به عنوان مجری سیستمهای امنیتی و نظارتی افتخار دارد به پشتوانه سالها تجربه و توانایی منحصر بفرد در زمینه اجرای سیستمهای دوربین مدار بسته ، این خدمت را در تهران با قیمت مناسب و کیفیت عالی ، در اسرع وقت و توسط افراد با تجربه و کار آزموده به شما ارائه دهد.
چرا که فقط هزینه کردن کافی نیست بلکه شما باید هزینه لازم را در راستای خدمات قابل قبول و در قبال نتیجه ای که از قبل مد نظر داشتید ، پرداخت کنید. کارشناسان کوماکس ایران قبل از اجرای پروژه ، از محل بازدید به عمل می آورند تا از کم و کیف موقعیت ، نیاز شما ، نوع دوربینی که باید برای پروژه شما در نظر گرفت مطلع شوند . بعد از آن با بر آورد هزینه و تهیه ملزومات و اجرای آن توسط کادری حرفه ای ، پروژه را به شما تحویل خواهند داد.
یقینا در انتهای کار شما نیز از خرید خود از کوماکس ایران رضایتی دو چندان خواهید داشت.
کافی است که با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در محل حاضر شوند و به طور رایگان به شما مشاوره دهند.