سرویس و تعمیرات درب اتوماتیک در تهران


کوماکس ایران با توجه به پیشینه طولانی مدت در زمینه تعمیرات دربهای اتوماتیک ایرانی و خارجی در تهران و تامین قطعات یدکی اورجینال برای آنها ، توانسته محبوبیت چشمگیری در بین مشتریان خود پیدا کند.چرا که تعمیرات دربهای اتوماتیک امری تخصصی است که هم نیاز به دانش کافی در این زمینه دارد و هم باید از قطعات یدکی با کیفیت و مرغوب برای تعمیرات دستگاه ها استفاده نمود تا باعث کاهش طول عمر دستگاه نشود. چند نمونه از برندهایی که کوماکس ایران در رزومه خود دارد عبارتند از: پروتکو-وی تو کالیپسو-بی اف تی-فادینی-بنینکا-بتا-زومر-یوتاب-رویال-تابا-سوزوکی-لیفت مستر-تائو و ......
سپردن تعمیرات درب اتوماتیک به افرادی که دانش کافی در این زمینه را ندارند ، نتنها مشگل شما را حل نخواهد کرد بلکه باعث میشود هزینه های شما در این راستا دوچندان شود. بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم که برای تعمیرات و یا سرویس ونگهداری دربهای اتوماتیک ساختمان خود از طریق لینکهای تماس با کوماکس ایران تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان زبده ما در محل حاضر شوند و مشگل شما را رفع کنند.

در ادامه برای اینکه اطلاعات شما عزیزان نسبت به درب های اتوماتیک بیشتر شود ، توضیحاتی را در این زمینه ارائه میدهیم.

دربهای اتوماتیک انواع مختلفی دارند .اعم از الکترو مکانیک.هیدرولیک.پنوماتیک و ریلی.

دربهای اتوماتیک الکترو مکانیک
جک الکترو مکانیک شامل یک موتور الکتریکی است که بر حسب مورد 12-24 یا 220 ولت است و به کمک چرخ دنده های متنوع و متعدد ، میل مار پیچ که همان بازوی جک میباشد را پیچانده و باعث باز و بسته شدن در میشود.در حقیقت نوعی پیچ و مهره است اما در ابعاد بزرگتر و البته به صورت برقی.
موتورهای 12 یا 24 ولت اغلب قابلیت نصب یو پی اس یا باطری بک آپ برای مواقع قطع برق شهری را دارند.در این صورت شما در مواقع قطع برق نیز همانند مواقع عادی میتوانید از درب تردد کنید.

دربهای اتوماتیک هیدرولیک
جک هیدرولیک اغلب برای دربهای سنگین و ترددهای بالا در نظر گرفته میشود.این موتورها پیچیدگی خاص خود را دارند و نکته مهم آنها این است که فاقد کاهنده سرعت در موقع باز و بسته شدن درب هستند و این شاید کمی از محبوبیت انها بکاهد.چون که باعث ایجاد سر و صدای زیاد در ساختمان در موقع بسته شدن درب میشود.ولی در مواقعی بنا بر وزن زیاد درب و یا تعداد دفعات بالای تردد ، ناگزیر از استفاده از این مدل جکها هستیم.

دربهای اتوماتیک پنوماتیک
جک پنوماتیک یا بادی شاید بتوان گفت جزو سردمداران دربهای اتوماتیک باشند.این جکها توسط نیروی باد کار میکنند و این باد توسط کمپرسور کوچکی که برای این مدل جکها طراحی شده است تولید میشود و توسط شیلنگهای مخصوص و فشار قوی به بازوهای پنوماتیک ارسال میشود.با وجود کیفیت خوب و قابل قبول این نوع از جکها ، با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد تنوع در ظاهر و کیفیت جکهای برقی ، امروزه کمتر از جکهای پنوماتیک استقبال میشود.

دربهای اتوماتیک ریلی
جکهای ریلی همانطور که از نامشان پیداست برای دربهای ریلی استفاده میشود.که شامل یک موتور الکترو مکانیک و یک چرخ دنده نسبتا بزرگ و قوی است که با حرکت روی شانه یا همان ریلی که روی درب قرار گرفته باعث حرکت درب میشود.و با کمک سنسور هایی که در ابتدا و انتهای ریل قرار میگیرد فرمان ایست و توقف به درب میدهد.
این نوع از جکها هم برحسب وزن درب و تعداد دفعات تردد برای درب ساختمانها در نظر گرفته میشود.
لطفا با شماره تلفنهایی که در اختیار شما قرار گرفته با ما درارتباط باشید.خوشحال میشویم صدای گرم شما را بشنویم.