در صنعت حفاظت و امنیت ایران ، دربازکنهای تصویری حدودا دو دهه است که به طور چشمگیر و روزافزون جای خود را باز کرده است.هر چند در گذشته به صورت کالایی لوکس و به عنوان آپشن در ساختمانهای مسکونی یا اداری استفاده میشد ، ولی امروزه به عنوان ملزومات یک ساختمان اعم از مسکونی یا اداری بشمار میرود.
شما هم اگر از آن دسته افرادی باشید که هنوز در منزل خود از آیفون تصویری استفاده نمیکنند و یا شاید احساس میکنند که از وجود آیفون تصویری بی نیاز هستید ، باید بگوییم که دیری نخواهد پایید که نیاز به امنیت و فراهم کردن بستر مناسب آسایش برای خود و خانواده ، شما را راغب خواهد کرد که به فکر جایگزین کردن آیفون تصویری با آیفون صوتی منزل یا محل کارتان باشید.
در اینصورت اصلا نگران نباشید.چرا که کوماکس ایران بهترین ، جدیدترین و با کیفیت ترین آیفونهای تصویری اعم از ایرانی و یا خارجی را با گارانتی معتبر به شما ارائه مینماید.و همچنین با روشهای اصولی و به طور صحیح و با در نظر گرفتن فرمول سیمکشی ساختمان شما و همچنین با در نظر گرفتن کیفیت کابل کشی ساختمان اقدام به نصب تجهیزات روی ساختمان شما مینماید تا هم :
1-بهترین کیفیت را در قبال هزینه ای که نموده اید به شما ارائه نماید.
2- کمک به طول عمر دستگاه شما نماید.چرا که نصب غیر اصولی دستگاه توسط افرادی که دانش و مهارت کافی در این زمینه را ندارند یقینا از طول عمر دستگاه میکاهد.
3-از هزینه های دوباره بعد از نصب دستگاه جلوگیری نماید.

چرا کوماکس ایران به طور خاص در نامگذاری خوداز برند کوماکس استفاده مینماید؟

چون آیفون تصویری کوماکس در ایران قدیمی ترین و نام آشنا ترین آیفون تصویری ست.ما نیز پس از سالها فعالیت در زمینه آیفونهای صوتی ، از همان ابتدا فعالیت خود را پس از روی کار آمدن آیفون تصویری ، روی این برند آغاز کردیم وتا امروز نیز همراه این برند محبوب هستیم.
ولی این یرند نیز همچون سایر برندهای محبوب در سایر کالاها از گزند سودجویان در امان نمانده و نمونه های تقلبی زیادی از این برند وارد بازار آیفونهای تصویری شده است.
کوماکس ایران این اطمینان را به شما میدهد که به واسطه تجربه و حضور طولانی مدت در این زمینه ، کالایی مرغوب و اورجینال و با گارانتی معتبر را به شما تقدیم نماید.
البته کوماکس ایران به منظور حمایت از کالای ایرانی ، سایر برندهای شناخته شده را نیز به مشتریان خود پیشنهاد میدهد و یا در صورت تقاضای مشتریان گرامی ، برای انها فراهم مینماید.
ناگفته پیداست کوماکس ایران پس از سالها فعالیت در زمینه فروش و نصب آیفونهای تصویری و با کوله باری از تجربه میتواند خدمات متمایزی را در زمینه تعمیرات آیفونهای تصویری به شما ارائه دهد.
کوماکس ایران با بهره گیری از تکنسینهای با تجربه و کارآزموده و همچنین با استفاده از قطعات اصلی و مرغوب و گارانتی 6 ماهه در قبال تعمیرات انجام شده ، در خدمت شما عزیزان میباشد.
جهت بهره گیری از خدمات فروش ، نصب ؛ سرویس و تعمیرات آیفونهای تصویری ، فقط کافیست با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی نیاز شما باشند.