کوماکس ایران با بیش از پانزده سال سابقه در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته و استفاده از برندهای مختلف ، کوله باری از تجربه در مورد هر یک از برندها به همراه دارد و به تناسب نیاز و بودجه شما، بهترین و متناسب ترین دوربینها را به مشتریان خود پیشنهاد میدهد.
همچنین کوماکس ایران با داشتن کادری مجرب و دوره دیده در زمینه نصب دوربینهای مداربسته و انتقال تصویر ، توانسته در این زمینه پروژه های متعددی را به سرانجام برساند و رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چرا که نصب دوربینهای مدار بسته و انتقال تصویر و انتخاب درست و صحیح نوع دوربین و جایگذاری صحیح و اصولی امری تخصصی است و به مهارت کافی نیاز دارد تا پس از نصب ،هم نقاط کور در تصویر باقی نماند و هم اینکه دوربینهای مصرفی متناسب با محیط انتخاب شود تا از صدمه دیدن سیستم جلوگیری شده و باعث ایجاد هزینه دوباره برای شما نشود .
برای دوربینهای مداربسته از لحاظ ساختار و مکانیزم عملکرد تقسیم بندی های متعددی را میتوان در نظر گرفت.
مثل دوربین های ثابت و گردان-آنالوگ و دیجیتال-لنز ثابت و وریفوکال-کاربرد فضای داخل یا خارج ساختمان-اسپید دام ، دام ، صنعتی ، بولت ، مینیاتوری ....
چنانچه در مورد انتخاب نوع دوربین مورد نیاز ، محل نصب دوربین ها ، چگونگی نصب و اطلاع از فرآیند آن نیاز به اطلاعات در این زمینه دارید کافیست تا از طریق فرم درخواست مشاوره رایگان و یا از طریق شماره های تماس با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند و در صورت امکان جهت بازدید رایگان پروژه هماهنگی های لازم را با شما به عمل آورند.منتظر تماس شما هستیم.